Materiały firmowe

Oferujemy estetyczne wizytówki z tłoczeniem, dzięki którym zaprezentujesz się w najbardziej profesjonalny sposób. Tego typu materiały dodają szyku oraz klasy i są lepiej zapamiętane przez potencjalnych klientów. Ponadto dostarczamy wysokiej jakości papier firmowy, koperty, teczki, samokopie oraz druki firmowe.

Materiały informacyjne

Polecamy nasze notesy firmowe. Te świetnie wyglądające produkty są doskonałym, praktycznym nośnikiem logo. Szczególnie dużą popularnością wśród Klientów cieszą się notesy na spirali. Polecamy również nasze ulotki, plakaty, foldery, katalogi, a także etykiety i naklejki.

Kalendarze firmowe

Kalendarze firmowe są uznawane za jedne z najbardziej skutecznych materiałów promocyjnych dla biznesu. Charakteryzują się dużą użytecznością, ponieważ można je zawiesić praktycznie w każdym pomieszczeniu i mają stosunkowo dużą powierzchnię do zadrukowania. Są chętnie wykorzystywane zarówno przez kontrahentów, jak i pracowników firmy.
W Creart oferujemy:
kalendarze książkowe (z indywidualną oprawą),
• kalendarze biurkowe,
• kalendarze planszowe,
kalendarze trójdzielne,
kalendarze czterodzielne.
Oprócz kalendarzy projektujemy i wykonujemy także planery i biurwary.

Torebki i pudełka

Torby firmowe będą nieodzowne podczas targów, dni otwartych i konferencji. Są chętnie przyjmowane przez osoby, które zdecydowały się podejść do danego stoiska wystawienniczego. Takie artykuły można wykorzystywać na co dzień, dzięki czemu logo i hasło firmy zaistnieje w percepcji odbiorcy w sposób nienachalny. Oferujemy: torebki papierowe, ekologiczne, bawełniane, pudełka i opakowania indywidualne.

Gadżety

Stylowe gadżety na targi to gama produktów, w którą warto zainwestować. We wszystkich miejscach, w których chcesz wypromować swoją działalność, cieszą się one dużym zainteresowaniem. Wszystkim Klientom, którym szczególnie zależy na oryginalnym nośniku reklamowym, polecamy nasze pendrive’y o spersonalizowanych kształtach, a także breloki 3D, magnesy, kubki i wiele innych artykułów.

Smycze i identyfikatory

Siła tkwi w detalach. To właśnie dlatego rekomendujemy zadrukowanie nawet małych elementów, takich jak smycze czy identyfikatory. Subtelne (choć widoczne) logo lub hasło świadczy o tym, że firma przykłada wagę do szczegółów, a to korzystnie wpływa na jej wizerunek. Oferujemy Ci identyfikatory targowe i konferencyjne, etui na identyfikator oraz druk sublimacyjny i dwuwarstwowy.

Długopisy

Trudno wyobrazić sobie profesjonalną działalność bez firmowych długopisów. Sprawdzą się one nie tylko jako gadżety na targi, ale także na co dzień. Przekazywane z ręki do ręki, stają się niemalże żywym nośnikiem promocyjnym. W Creart wyposażymy Cię w długopisy z logo, metalowe i plastikowe. Polecamy również nasze eleganckie zestawy piśmiennicze, które można wręczyć jako nagrodę lub na prezent.

Reklama wielkoformatowa

Profesjonalny wielkoformatowy druk w Gdańsku? Tylko Creart! Tutaj dbamy o wysoką jakość i trwałość reklamy zewnętrznej. Zwracamy uwagę na dokładne odwzorowanie kolorów i kształtów. Wszystkie nasze banery, flagi i rollupy sprawdzą się doskonale w przestrzeni publicznej oraz podczas spotkań biznesowych, konferencji itd.

Profesjonalny druk w Trójmieście – skontaktuj się

Administratorem danych osobowych jest Creart Karolina Taczanowska, Straszyn, ul. Saturna 3/1.
Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie.