Niniejsza strona używa plików cookies w celu optymalizacji korzystania ze strony internetowej, w celach statystycznych oraz popularyzacji strony za pomocą serwisów społecznościowych. Warunki przechowywania plików cookies możesz określić w przeglądarce internetowej.

Przykładowe realizacje wykonane
przez naszą agencję.

Chcemy aby nawet najprostsze druki przyciągały
uwagę odbiorcy i wzbudziły w nim zachwyt a zarazem niedosyt

OPES GROUP


OPES GROUP - firma skoncentrowana na branży recyklingu miedzi. Klientowi zależało na tym aby materiały promocyjne zostały wykonane z materiałów ekologicznych z certyfikatami FSC Recycled.
Zastosowaliśmy papiery z linii Nautilius Classic - niepowlekany, wyprodukowany w 100% z makulatury, o wysokiej gładkości i bez wybielaczy optycznych. Gładka powierzchnia pozwala na wykonanie skomplikowanego druku jakim jest czarna apla, ale również na wykonanie hotstampingu. Aby wszystko było spójnie - zastosowaliśmy folię metaliczną w kolorze miedzianym.

GANESA

Firma szkoleniowa z doświadczeniem w organizacji szkoleń z zakresu rozwoju personalnego oraz treningów biznesowych, podnoszących kwalifikacje i umiejętności.
Dla każdego swojego Klienta mają przygotowany zestaw szkoleniowy - teczkę ofertową, notes i długopis. Ich wysoka jakość obsługi przejawia się również w wysokiej jakości produktach marketingowych które mamy przyjemność dla GANESY realizować.
Ich teczka wykonana jest na papierze kredowym, który pokryty jest elegancką folią mat oraz dla podkreślenia biznesowego charakteru lakier wybiórczy UV 2D na wybranych elemantach.
Do tego są eleganckie notesy klejone z elegancką kratką i dobrej jakości długopis.
 

RADIO GDAŃSK

Przy okazji Jubileuszu - Radio Gdańsk - zamówiło swoją teczkę ofertową. Korzystali z niej nie tylko przy prezentacji ofert ale również przy okazji wręczania dyplomów podczas wielu wydarzeń w całym województwie pomorskim.
Teczka została wykonana z papieru barwionego w masie z linii Burano. Sztywny, bardzo elegancki papier, w intensywnym turkusowym kolorze. Delikatna faktura filcu pozwoliła na zastosowanie złotego hotstampingu - wszystkie drobne elementy są dokładnie wytłoczone. Przy tej realziacji nie poszliśmy jednak w tradycyjne błyszczące złoto tylko w piękny złoty mat - nadało to teczce szyku i elegancji.

DELTA HAUS

DELTA HAUSE - firma która od wielu lat działa na rynku polskim i niemiecki. Zajmuje się budową domów pasywnych i energooszczędnych w konstrukcji szkieletowej.
Klientowi zależało na tym aby teczka ofertowa służyła nie tylko jako okładka do oferty ale również zawierała umowę którą zawierał z potencjalnym Inwestorem.
Wewnątrz teczki znalazła się pełna specyfikacja co zawiera dany projekt domu ale równie 3 kopie umowy do wypełnienia oraz rek=gulamin współpracy. Po wypełnieniu i podpisaniu przez obie strony - teczka była wkładano do zbiorczego segragatora w którym Inwestor mógł przechowywać resztę dokumentów związanych z budową.
Teczka ma specjalny uchwyt który umożliwia wpięcie do segregatora.