Niniejsza strona używa plików cookies w celu optymalizacji korzystania ze strony internetowej, w celach statystycznych oraz popularyzacji strony za pomocą serwisów społecznościowych. Warunki przechowywania plików cookies możesz określić w przeglądarce internetowej.

Przykładowe realizacje wykonane
przez naszą agencję.

Chcemy aby nawet najprostsze druki przyciągały
uwagę odbiorcy i wzbudziły w nim zachwyt a zarazem niedosyt

EvaStone

Rafał i Ewa Szyszko z pasją wzbogacają świat biżuterii, wydobywając pełen niezwykłej lekkości wdzięk z topornej materii metalu i kamienia. Autorska biżuteria stworzonej przez nich pracowni Eva Stone jest znana i doceniana na światowym rynku od wielu lat. Mamy wileką przyjemność i zaszczyt co roku tworzyć razem z nimi katalogi najnowszych kolekcji biżuterii i przekazywać je dalej światu. Od wielu lat katalogi tworzone są w tym samy formacie oraz na tych samych papierach aby mogły tworzyć indywidualna kolekcję. 

KB Pomorze

Firma realizująca zadania projektowe i wykonawcze w budownictwie przemysłowym oraz w sektorze rafineryjnym i paliwowo-petrochemicznym, a także konstrukcji morskich w branży offshore. Ten katalog był wielkim wyzwaniem - trudne do ładnego pokazania realziacje, nieciekawe otoczenie i mało treści - ale udało się! Powstał fantastyczny folder z realizacjami klienta przedstawiony w nietuzinkowy sposób. Oprócz dobrej pracy grafików do sukcesu dołożyły się uszlachetnienia - gra matu i błysku. Lakier UV 2D został położony na każdym ze zdjęć, pomogło to wyłuskać najciekawsze elementy zdjęcia.