Niniejsza strona używa plików cookies w celu optymalizacji korzystania ze strony internetowej, w celach statystycznych oraz popularyzacji strony za pomocą serwisów społecznościowych. Warunki przechowywania plików cookies możesz określić w przeglądarce internetowej.

Przykładowe realizacje wykonane
przez naszą agencję.

Chcemy aby nawet najprostsze druki przyciągały
uwagę odbiorcy i wzbudziły w nim zachwyt a zarazem niedosyt

SKAT TRANSPORT

Operator transportowo-logistyczny specjalizujący się w międzynarodowym i krajowym transporcie drogowym, przeprawach promowych oraz ubezpieczeniach dla branży TSL
Mają nie tylko wielu Pracowników, ale również wielu Klientów.   Przy relalizacji torbek dla nich wykorzystaliśmy druk offsetowy w kolorach specjalnych Pantone - kolory ustalone według miedzynarodowej palety firmy PANTONE z USA. Jako uszlachetnienie zastosowaliśmy folię matową i lakier UV 2D

BALOLA SOPOT

Balola powstała by zaspokajać potrzebę piękna. Salon prowadzony z myślą o kobietach aktywnych, wymagających i świadomych. Taki też jest ten Klient - wymagający i zdecydowany. Torebkę z zakupem lub drobnym upominkiem dostaje każda Klientka, a skoro każda z nich jest wyjątkowa, to torbeka też musi być wyjątkowa.   
Projekt wykonany według najnowszych trendów modowych oraz uszlachetnienia w pełnej gamie: folia matowa, do tego hotstamping czarny błyszczący oraz tłoczenie wypukłe.

STODOŁA 7

Przepiękna posiadłość, cudowne miejsce - natura, spokój i wysoki standard. Właściciele tego wspaniałego punktu na ziemi, dbają nie tylko o wypoczynek swoich Klinetów ale również o ich spokój duch. Mają w swojej ofercie naturalny produkt pochodzący z samego serca Toskanii. Tak jak naturalny jest sam produkt to również jego opakowanie i pozostałe materiały promocyjne są naturalne. 
Torba została wykonana z ekologicznego kartonu barwionego w masie Kraft. Przepięknie na nim widać złoty hotstamping. Katalog i opakowanie to kombinacja papieru Kraft i Nautilius Classic oraz druku, hotstampingu i tłoczenia wypukłego.